Stylish South Kensington Studios

  • Wi-Fi
  • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

Stylish South Kensington Studios Londyn jest położony prawie 10 min piechotą od stacji metra South Kensington i oferuje Wi-Fi. Punkt widokowy Sky Garden znajduje się 7 km od apartamentu, natomiast Pałac Buckingham jest w prawie 2 km.

Stylish South Kensington Studios zapewnia kabinę prysznicową walk-in.

Do dyspozycji Gości w obiekcie noclegowym jest pełnowymiarowa kuchnia z czajnikami elektrycznymi i tosterem.

Apartament jest położony w dzielnicy South Kensington, 3 km od stacji kolejowej Marylebone. Dzięki centralnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w odległości 8 min spacerem Galeria Saatchi. Muzeum Tate Britain leży w prawie 2,1 km stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Stylish South Kensington Studios Londyn
Vesto Two Bedroom Apartment On Sloane Avenue Cc
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Vesto Two Bedroom Apartment On Sloane Avenue Cc

37 m od nieruchomości
USD 495 USD 446
za noc
No 15 Brompton Cross
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

No 15 Brompton Cross

5.0
Przyjemnie 3 opinie
234 m od nieruchomości
USD 210 USD 189
za noc
5 Bedrooms House In Chelsea
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

5 Bedrooms House In Chelsea

8.8
Świetny 5 opinii
265 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

    W pokojach

    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Stylish South Kensington Studios jest kuchnia?
      W Stylish South Kensington Studios goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi i tosterem.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Stylish South Kensington Studios Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij